Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 10 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • GOLD FİRMA
  Mevlana Ticaret

  Mevlana Ticaret

  Mevlana Ticaret 20 yılı aşkın zamandan beri Gebze'de faaliyet göstermektedir. Kurucumuz babamız Mehmet Emin EMRE tarafından kullanılmıştır. Daha sonra yönetim konusunda oğlu Abdulkadir Emre devralmıştır. Başta Gebze olmak üzere Marmara bölgesinde 2. el spot ev ve büro eşyaları alım ve satımı konusunda ilk olma özelliğine sahip köklü dürüst bir ticaret anlayışıyla bugünlere kadar gelmiştir. Yakın zamanda merkeze bağlı şubemizinde açılışı yapılmıştır. Merkez mağazamız 2 katlı 450 metre kare alanda H. Halil Mah. Kı
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Kocaeli
  Telefon: (262) 641 16-81
 • GOLD FİRMA
  Girginler Mobilya Ahşap Dekorasyon

  Girginler Mobilya Ahşap Dekorasyon

  Firmamızın faaliyet alanı ahşap dekorasyon,mutfak dolabı,yatak odası,genç odası,amerikan kapı,laminant kapı,ahşap pergole,ahşap merdiven imalatı ve satışını yapmaktayız. Referanslarımız : Bayındırlık Bakanlığı Kocaeli Milli Eğitim Bakanlığı Kocaeli Deniz Harb Okulu Komutanlığı Tuzla/İST. Safran Kebap Salonu Kocaeli/D.DERE Zengibar Et Lokantası Kadıköy/İST. ve daha adını sayamadığımız yüzlerce müşteriye hizmet vermekteyiz.
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Kocaeli
  Telefon: (262) 426 23-32
 • AKSU MUTFAK & BANYO

  1995 yılında Mutfak ve Banyo dolapları konusunda Kocaeli'nde marka olmak için adımlarını atmaya başlayan Aksu, müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve hizmet kalitesi prensipleri doğrultusunda, gelişen teknoloji ve artan ihtiyaçlar ışığında kendini sürekli yenileyerek büyümesine devam etmiş ve bugün Kocaeli ve çevresinde aranılan isim olma özelliğini kazanmıştır.
 • Şehir: Kocaeli
  Telefon: (262) 325 11-79
 • Sembol Mobilya

  Sembol Mobilya, 262 331 10 29, Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:113 Merkez / Kocaeli , Mobilya İmalatçıları - Satış Mağazası - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Kocaeli
  Telefon: (262) 331 10-29