Ücretsiz Firma Ekle

Kategoriler

 

Alt Sektörler

Bu Sektörde; 0 Alt Sektör, 10 Firma, 0 Ürün, 0 Kampanya İlanı, 0 Alım Talebi İlanı

 


 • GOLD FİRMA
  İşkar İnşaat ve Emlak

  İşkar İnşaat ve Emlak

  2004 yılından buyana istanbul samsun ve kocaeli illerinde yüzlerce insanımızı arsa ve konut sahibi yapan firmamız işkar inşaat & emlak ile sizlere hizmetvrmekteyiz. istanbulsamsun vegebze başta olmak uzere bizim temel prensibimiz sizdegerli müşterilerimizi kendimiz gibi görüp konut sahibi yapmak uzun vadeli aile ortamında hizmet etmeyi basarmak bizleri tanıdıktan sonra bırakmayan cok degerlı musterılerımızın motıvasyon ve destegı ıle bundan sonrada sız degerlı musterılerımızı konutsahıbı yapmayadevam edecegız ..fatih s
  İletişim Bilgisi Firma Ürünleri Çevrimdışı
 • Şehir: Kocaeli
  Telefon: (262) 641 49-55
 • Astim Boya İzolasyon Montaj Sanayi

  Firmamız yeni yüzyılda gelişen dünya teknolojisini takip ederek ekipman, personel ve bilgi konusunda kendini yenilemiştir. Kumlama, boyama, havalandırma, izolasyon, çatı kaplama ve baca sistemleri iş kollarında hizmet vermektedir. Merkez atölyemiz 360m² kapalı, 360m² açık alana sahiptir. Şantiyelerde 4 takım manuel kumlama seti ile hizmet verebilme kapasitesine sahiptir. Firmamız hizmet verdiği iş kollarında taviz vermeden büyük bir titizlikle kalite, güven ve garanti ilkesini benimsemiştir.
 • Şehir: Kocaeli
  Telefon: (262) 373 63-45
 • Karaman Emlak İnşaat

  Karaman Emlak İnşaat, 262 426 04 26, Cumhuriyet Cad. Hızır Reis Sok. No: 4112 Merkez / Kocaeli , Müteahhitler - rehberalem.com alanlarında faliyet gösteren firmamızdır.
 • Şehir: Kocaeli
  Telefon: (262) 426 04-26
 • omega müh mak san ve tic ltd şti

  Omega Müh. Mak. San. ve Tic. Ltd. Şti. Olarak İnşaat Sektöründe lider ve Deneyimli Bir Kadro İle Çalışmaktayız. Fabrika Otel Konut ve Sosyal Tesis İşleri Yapmaya Devam Etmekteyiz Firmamızın tahhüdünde 4 ayrı proej Bulunmaktadır. Toplam Çalışalan Teknik Kadro Sayısı 11, Çeşitli Mühendis ve 170 Adet Diğer personellerle projelerimiz Devamektedir.
 • Şehir: Kocaeli
  Telefon: (262) 322 55-53
 • STAR OTOMATİK KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ

  2006 DAN BUGÜNE SEKTÖRÜNÜN BİR ÇOK DALINDA SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.OTOMATİK KAPI VE KEPENK SEKTÖRÜNDE ÜRETİCİ VE UYGULAYIC OLARAK HİZMET VERMEKTE OLUP 0.80 VE 145 LİK SAÇ ÇEKİMİ İLE TÜM TÜRKİYEDE 81 İLDE BAYİLİK SİSTEMİZ VE BİREBİR HİZMET VERMEKTEYİZ....BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.... OTOMATİK KEPENK,YANAKAYAR GARAJ KAPISI,DÜKKAN KEPENGLERİ,İŞYERİ VE FABRİKA HANGAR KAPILARI,BARİYER,HIZLI PVC,BRANDA KAPI,FOTOSELLİ CAM KAPI,YÜK VE KÖRÜK RAMPALARI,KÖSTEBEK,YÜK PLATFORMU,BİNA İÇİ VE DIŞI
 • Şehir: Kocaeli
  Telefon: (262) 642 85-66